Euro-50/o eKasa

Pripravená na eKasu 


Euro-50/o eKasa predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funkcie, na ktoré ste boli do teraz zvyknutí a navyše prináša nové funkcionality. Pokladnica spĺňa všetky požiadavky nového zákona. Moderné technológie a elegantný dizajn pokladnice Euro 50/o vám navyše zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s Vašou prevádzkou. 

 

Euro 150/o Flexy eKasa

Pripravená na eKasu 


Klávesnica na pokladnici Euro-150/o Flexy je plne programovateľná. Požiadavka jednoduchej obsluhy a rýchleho zaškolenia personálu je používateľmi najviac požadovanou vlastnosťou. Euro-150/o Flexy prichádza s tzv. menu systémom, ktorý poznáte už aj z pokladnice Euro-50/o Cash, prostredníctvom ktorého je programovanie pokladnice maximálne jednoduché. K pokladnici môžete pripojiť pokladničnú zásuvku pre lepšiu kontrolu nad peňažnou hotovosťou, ručný, viacsmerový alebo pultový skener čiarových kódov pre zrýchlenie účtovania a nižšiu chybovosť, digitálnu váhu na načítavanie údajov váženého tovaru alebo platobný terminál. 

 

Upgrade balíček

Povýšte svoju pokladnicu na eKasu 


Upgrade balíček vám umožní používať Vašu starú pokladnicu, na ktorú ste boli zvyknutí aj v systéme eKasa. Upgrade balíček prináša mnoho ďalších výhod a funkcionalít. Upgrade je možný pre tieto typy pokladníc:

  • Euro-50
  • Euro-150
  • Efox-T Elcom 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info