Všetky ceny sú uvedené bez DPH

 

FiskalPRO A8 eKasa 3 v 1


Android dotyková registračná pokladnica s platobným terminálom, integrovanou čítačkou čiarových, QR kódov a množstvom užitočných funkcií. To všetko za cenu bežnej pokladnice, s výhodnými poplatkami za platby kartou.  

  

  

FiskalPRO N3 eKasa 3 v 1


Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Pokladničné riešenie s Android aplikáciou FiskalPRO Mobile vhodné pre pevné prevádzky, predaj tovaru
a služieb. Integrovaný platobný terminál, čítačka čiarových a QR kódov a dlhá výdrž batérie. 

 

 

FiskalPRO VX 520 eKasa 3 v 1

Pokladnica, fiškálna tlačiareň, platobný terminál v jednom 


Jedno zariadenie s množstvom funkcií. Unikátne riešenie, ktoré nahradí pokladňu, fiškálnu tlačiareň a platobný terminál vo Vašej prevádzke. Bude "rásť" s Vami a Vašimi požiadavkami. Malá, kompaktná a výkonná All In One pokladňa. 

 

Fiskálna tlačiareň s integrovaným platobným terminálom a s výkonnou externou tlačiarňou.


Riešenie pre ekasa v súlade s novou legislatívou. Úspora nákladov na tlač​, iba jedna účtenka pri platbe kartou a pokladničného dokladu. Možnost pripojenia pokladničnej zásuvky a externej tlačiarne s vysokou rýchlosťou tlače a automatickou rezačkou.

 

 

 

 

 

Dotykové riešenie? Nie je problém

Prehľadná mobilná aplikácia na Vami vybranom Androidovom zariadení 


Moderné technológie s radou výhod, ktoré oceníte ako v gastro prevádzkach tak aj v maloobchodnej predajni alebo retailovom obchode. Prehľadné a ergonomické ovládanie aplikácie FiskalPRO Mobile na vami vybranom Androidovom zariadení. Terminál FiskalPRO zaisťuje okrem tlače účteniek aj akceptáciu platobných kariet a taktiež funkciu zákazníckeho displeja. K jednému terminálu môžete mať pripojených viac mobilných aplikácií a byť tak ešte efektívnejší.

 

 

FiskalPRO Mobile - mobilný čašník

Zabudnite na lístočky s objednávkami

 


Ušetrite si veľa zbytočne nabehaných kilometrov, zabudnite na objednávky zákazníkov na papierových lístkoch a nesprávne zadané čiastky do platobného terminálu. Dajte zákazníkom voľbu kedykoľvek sa rozhodnúť o spôsobe platby a svoje rozhodnutie zmeniť. S FiskalPRO Mobile bude mať vždy pri sebe všetko, čo potrebuje pre obslúženie zákazníka rovno pri stole, od A do Z. Aplikácia pre obsluhu predaja na Androidovom zariadení, komunikujúce s fiskálnou tlačiarňou a platobným terminálom FiskalPRO v jednom.

 

 

 

FiskalPRO VX 675 Mobilná eKasa 3 v 1

Pokladnica, fiškálna tlačiareň, platobný terminál v jednom 


Funguje ako samostatná registračná pokladnica, pokladnica s platobným terminálom alebo platobný terminál s fiskálnou tlačiarňou, ktorá komunikuje s mobilnými pokladničnými aplikáciami na androidových zariadeniach ako napríklad tablet alebo smartfón.

 

 

 

Kompletný cenník

Všetky ceny sú uvedené bez DPH 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info