Variabilné riešenie 3v1

Pokladňa, fiškálna tlačiareň, platobný terminál v jednom

 


Jedno zariadenie s množstvom funkcií. Unikátne riešenie, ktoré nahradí pokladňu, fiškálnu tlačiareň a platobný terminál vo Vašej prevádzke. Bude "rásť" s Vami a Vašimi požiadavkami. Malá, kompaktná, mobilná a výkonná All In One pokladňa.

FiskalPRO môžete začať používať iba ako pokladnňu s fiškálnou tlačiarňou alebo ako platobný terminál. Vždy s jednoduchým a intuitívnym ovládaním a množstvom doplnkových funkcií.

K FiskalPRO je možné pripojiť periférie - čítačku čiarových kódov, zásuvku na peniaze alebo externú klávesnicu.

 

 

Dotykové riešenie? Nie je problém

Prehľadná mobilná aplikácia na Vami vybranom Androidovom zariadení

 


Moderné technológie s radou výhod, ktoré oceníte ako v gastro prevádzkach tak aj v maloobchodnej predajni alebo retailovom obchode. Prehľadné a ergonomické ovládanie aplikácie FiskalPRO Mobile na vami vybranom Androidovom zariadení. Terminál FiskalPRO zaisťuje okrem tlače účteniek aj akceptáciu platobných kariet a taktiež funkciu zákazníckeho displeja. K jednému terminálu môžete mať pripojených viac mobilných aplikácií a byť tak ešte efektívnejší.

 

 

FiskalPRO Mobile - mobilný čašník

Zabudnite na lístočky s objednávkami

 


Ušetrite si veľa zbytočne nabehaných kilometrov, zabudnite na objednávky zákazníkov na papierových lístkoch a nesprávne zadané čiastky do platobného terminálu. Dajte zákazníkom voľbu kedykoľvek sa rozhodnúť o spôsobe platby a svoje rozhodnutie zmeniť. S FiskalPRO Mobile bude mať vždy pri sebe všetko, čo potrebuje pre obslúženie zákazníka rovno pri stole, od A do Z. Aplikácia pre obsluhu predaja na Androidovom zariadení, komunikujúce s fiskálnou tlačiarňou a platobným terminálom FiskalPRO v jednom.

 

 

Veľké množstvo položiek, veľa ľudí, či EAN kódy?

Kombináciou s externými prvkami získate mocný nástroj na rýchle odbavenie veľkého počtu zákazníkov

 


Predávate veľké množstvo položiek, často sa opakujúci sortiment alebo využívate EAN kódy? Kombináciou FiskalPRO s externou klávesnicou, čítačkou čiarových kódov alebo oboma, získate nástroj pre efektívne odbavenie veľkého množstva zákazníkov a produktov v krátkom čase. Klávesnica zaisťuje presné a spoľahlivé zadávanie položiek na predaj. Všetko elegantne umiestnené na kompaktnom stojane Vás naviac nebude obmedzovať využiť toto riešenie aj na malom predajnom pulte.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info