Úplne nový rozmer

Účtovníctvo už nikdy nebude ako predtým. 

 


Stačí Vám notebook alebo počítač, internet a náš informačný systém PREMIER.

 

 

Všetko online

Faktúry, objednávky, skladové doklady, stav DPH a veľa ďalšieho. 

 


Podstatou sú terminálové servery, ktoré bežia 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

 

Zabezpečené a zálohované

V prípade problému neprídete o dáta a ani sa k nim nikto iný nedostane. 

 


Vlastný server a zálohovanie znamenajú veľké výdaje. So službou Účto-OnLine sa o toto nestaráte a popritom šetríte peňaženku.

 

 

Klasický informačný systém musíte mať nainštalovaný na Vašom zariadení (napr. počítač, notebook). To znamená, že keď sa čokoľvek stane (porucha zariadenia alebo programu) ste odkázaní sami na seba. V prípade vedenia účtovníctva online ste od týchto problémov uchránení. Vďaka terminálovým serverom, ktoré máme pod palcom my, nemusíte mať program nainštalovaný priamo vo Vašom počítači. O všetky aktualizácie, zálohy a bezproblémový chod hardvéru sa postaráme. V podstate jediné, čo potrebujete je počítač a prístup na internet. Keďže terminálové pripojenie nie je limitované na jeden konkrétny počítač, môžete sa pripojiť a pracovať odkiaľkoľvek, z akéhokoľvek počítača.
Poskytovaná služba účtovníctvo online znamená, že naše účtovníčky budú mať prístup do Vášho systému (programu), aby mohli jednoducho vykonávať všetko potrebné.

Existujú 3 možnosti vedenia účtovníctva online:

1. Program PREMIER je nainštalovaný na Vašom zariadení (server), na ktoré sa pripojujete (nahrávate napríklad faktúry) a naše účtovníčky sa vzdialene pripojujú k vám, aby mohli zaúčtovať všetko potrebné. Samozrejmosťou je, že si môžete viesť aj skladové hospodárstvo spolu s objednávkami.
2. Účtovnícky program PREMIER beží na terminálových serveroch, ktoré máme na starosti my (aktualizácie, hardvér atď.). Vy sa pripojujete vzdialene a naše účtovníčky tak isto. A tak isto si môžete viesť skladový systém, prijaté aj vystavené objednávky atď.. 
3. Účtovnícky program PREMIER beží na terminálových serveroch, ktoré máme na starosti my (aktualizácie, hardvér atď.). Prístup je v podstate len pre nás (nahrávenie faktúr, účtovanie atď.). Samozrejme ste o všetkom informovaní a odovzdávame informácie, ktoré potrebujete ohľadne účtovníctva.

 Služba Účto-online, ktorú ponúkame je teda spoľahlivý nástroj pre bezproblémové a jednoduché vedenie účtovníctva online.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info